2019-2020 навчальний рік

СПИСОК переможців

 ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Прізвище, ім’я по батькові учителя
  НІМЕЦЬКА МОВА      
1 Книш Ігор Миколайович 8 ІІ Галушка Юлія Анатоліївна
2 Воронянська Катерина Романівна 9 ІІІ Галушка Юлія Анатоліївна
  БІОЛОГІЯ      
3 Іванюк Альона Ігорівна 8 ІІІ Кальник Андрій Якович
4 Сичук Діна Леонідівна 9 ІІІ Кальник Андрій Якович
5 Пархоменко Ілля Олександрович 10 І Кальник Андрій Якович
  МАТЕМАТИКА      
6 Федоренко Лілія Олександрівна 8 ІІІ Сулима Вікторія Іванівна
7 Манич Назар Андрійович 9 ІІІ Покас Наталія Анатоліївна
  АНГЛІЙСЬКА МОВА      
8 Стукало Марія Миколаївна 8 ІІ Вільховик Наталія Станіславівна
9 Сичук Діна Леонідівна 9 ІІ Вільховик Наталія Станіславівна
  ІНФОРМАТИКА      
10 Гребіник Дмитро В’ячеславович 10 І Барабаш Юлія Володимирівна
  ПРАВОЗНАВСТВО      
11 Зелененька Оксана Володимирівна 9 І Бехтер Ірина Леонідівна
  ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ (ОБСЛУГОВУЮЧА ПРАЦЯ)      
12 Федоренко Лілія Олександрівна 8 ІІІ Воронянська Ольга Миколаївна
13 Фролова Карина Володимирівна 11 ІІІ Воронянська Ольга Миколаївна
   ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ      
14 Жданов Вадим Вадимович 9 ІІІ Барабаш Юлія Володимирівна
  ІСТОРІЯ      
15 Зелененька Оксана Володимирівна 9 ІІІ Бехтер Ірина Леонідівна
  УКРАЇНСЬКА МОВА і  ЛІТЕРАТУРА      
16 Кліментьєва  Євгенія Дмитрівна 7 ІІІ Чуприна Наталія Олексіївна
17 Іванюк Альона Ігорівна 8 ІІІ Бережна Євгенія Олександрівна
18 Зелененька Оксана Володимирівна 9 ІІ Чуприна Наталія Олексіївна
19 Гричук Поліна Олександрівна 11 ІІІ Бережна Євгенія Олександрівна
  ХІМІЯ      
20 Федоренко  Лілія Олександрівна 8 ІІІ Фролова Вікторія Борисівна
21 Сичук Діна Леонідівна 9 ІІ Фролова Вікторія Борисівна

 

2018-2019 навчальний рік

СПИСОК переможців

 ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Прізвище, ім’я по батькові учителя
  правознавство      
1 Гричук Поліна 10 І Бехтер І.Л.
  українська мова і література      
2 Гальченко Анна 11 І Чуприна Н.О.
3 Зелененька Оксана 8 ІІ Чуприна Н.О.
4 Гричук Поліна 10 ІІ Бережна Є.О.
  російська мова і література      
5 Гальченко Анна 11 І Кальник Л.І.
6 Гричук Поліна 10 І Галушка Ю.А.
  англійська мова      
7 Сичук Діна 8 ІІ Вільховик Н.С.
8 Гричук Поліна 10 ІІІ Вільховик Н.С.
  інформаційні технології      
9 Донник Анна 10 ІІ Барабаш Ю.В.
  біологія      
10 Фролова Каріна 10 ІІ Кальник А.Я.
  хімія      
11 Іванюк Альона 7 ІІ Фролова В.Б.