ОГОЛОШЕННЯ

про проведення ПОВТОРНОГО конкурсу на посаду директора

Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Диканської районної ради Полтавської області

На підставі рішення сорок п'ятої сесії сьомого скликання Диканської районної ради від 25 квітня 2019 року оголошено повторний конкурс посаду директора Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Документи претендентів (згідно переліку нижче) приймаються до 27 травня 2019 року. Дата конкурсу буде визначена на засіданні  конкурсної комісії 27 травня 2019 року.

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Диканська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області

38500 Полтавська область, Диканський район, смт Диканька, вул. Незалежності 6-в.

 

Найменування посади та умови оплати праці:

Директор

Посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

 

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін (до 27 травня 2019 року) подає  у відділ освіти, сімї' молоді та спорту такі документи:
1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) довідку про відсутність судимості;

7) мотиваційний лист довільної форми;

Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.

Оригінали паспорту, ідентифікаційного коду та диплому про освіту пред'являються кандидатами при поданні документів.

Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена особа згідно з довіреністю) до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання документів: до 27 травня 2019 року (включно).

Місце подання документів: 38500, смт Диканька, вул. Незалежності, 117, ІІ поверх, приймальня відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: 38500, смт Диканька, вул. Незалежності, 66, 27 травня 2019 р. о 10:00 год.

 

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: методист райметодкабінету  відділу Реклінг Інеса Олександрівна, (05351)91167, dicrn@ukr.net.

джерело